קאנטרי קלאב כפר סבא
ייצא ל PDF
  • היום
מרץ 2021
מרץ 2021
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       
28/02/2021 - 06/03/2021
07:00
 
08:00
 
09:00
 
10:00
 
11:00
 
12:00
 
13:00
 
14:00
 
15:00
 
16:00
 
17:00
 
18:00
 
19:00
 
20:00
 
21:00
 
התעמלות בוקר - איציק לוי - 07:00 - 08:00 - אולם ריבוק
התעמלות בוקר - איציק לוי - 07:00 - 08:00 - אולם ריבוק
גראז'-רישום אצל איתי - איתי 054-2290800 - 07:30 - 08:30 - מתחם גראז'
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
פילאטיס ומתיחות - רווית - 08:00 - 09:00 - אולם 1
פילאטיס ומתיחות - אילה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
אירובי מדרגה למתקדמים - ציפי - 08:00 - 09:00 - אולם ריבוק
ספינינג - אסתר - 08:30 - 09:30 - אולם שמש
יוגה ויניאסה לכל הרמות - יהודית - 08:30 - 10:00 - אולם 1
פילאטיס ומתיחות - אילה - 09:00 - 10:00 - אולם 1
עיצוב דינאמי - ציפי - 09:00 - 10:00 - אולם ריבוק
התעמלות במים - מרסיה - 09:15 - 10:00 - בריכה מקורה
country pump - ויקי - 09:00 - 10:00 - אולם ריבוק
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 09:30 - 10:15 - אולם 1
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 09:30 - 10:15 - אולם 1
התעמלות במים - גילי - 10:15 - 11:00 - בריכה מקורה
התעמלות במים - גילי - 10:00 - 10:45 - בריכה מקורה
שיעורי בטן ומתיחות - מישה - 10:10 - 10:40 - אולם 1
טאי צי' - לילו - 10:45 - 12:15 - אולם ריבוק
דנס - ציפי - 11:00 - 12:00 - אולם 1
ספינינג - שי - 11:00 - 12:00 - אולם שמש
שיעורי בטן ומתיחות - מישה - 12:00 - 12:30 - אולם 1
יוגה וינאסה לכל הרמות - רון - 15:00 - 16:30 - אולם 1
super switch - איתי 054-2290800 - 16:00 - 17:00 - אולם ריבוק
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 18:00 - 19:00 - אולם 1
פילאטיס ומתיחות - רווית - 18:20 - 19:20 - אולם 1
הידרושייפ - כושר גופני במים - רונן - 18:00 - 19:00 - בריכה מקורה
קראטה - דוד - 18:30 - 20:30 - מקלט
קראטה - דוד - 18:30 - 20:10 - מקלט
פילאטיס ומתיחות - רווית - 18:50 - 19:50 - אולם 1
קראטה - דוד - 18:30 - 20:30 - מקלט
עיצוב דינאמי - ציפי - 19:00 - 20:00 - אולם 1
התעמלות במים - גילי - 19:15 - 20:00 - בריכה מקורה
פילאטיס ומתיחות - רונן - 19:00 - 20:00 - אולם 1
טריאתלון - ריצה - ניר - 19:30 - 20:30 - גלילי
יוגה וינאסה - רון - 19:40 - 21:10 - אולם שמש
גראז'-רישום אצל איתי - איתי 054-2290800 - 19:30 - 20:30 - מתחם גראז'
טריאתלון -אימון כח - 19:30 - 20:30 - מגרש סינטטי
טריאתלון אימון שחייה - ניר - 19:30 - 20:30 - בריכה מקורה
ספינינג - דן - 19:30 - 20:30 - אולם שמש
ספינינג - שחר - 20:00 - 21:00 - אולם שמש
פילאטיס - שלי - 20:00 - 21:00 - אולם 1
ריקודי עם - אלי מימון - 20:00 - 23:00 - אולם 1
גראז'-רישום אצל איתי - איתי 054-2290800 - 20:00 - 21:00 - מתחם גראז'
ספינינג - אסתר - 20:00 - 21:00 - אולם שמש
קיקבוקס + בטן - ציפי - 20:00 - 21:00 - אולם 1
ריקודי עם - אלי מימון - 20:00 - 23:00 - אולם 1
super switch - רונן - 20:00 - 21:00 - אולם ריבוק
עיצוב דינאמי - ציפי - 20:00 - 21:00 - אולם 2
הידרושייפ - כושר גופני במים - רונן - 20:30 - 21:30 - בריכה מקורה
super switch - רונן - 21:00 - 22:00 - אולם 1
זומבה דנס פיטנס - חן - 21:00 - 22:00 - אולם 1
עיצוב דינאמי - ציפי - 21:00 - 22:00 - אולם ריבוק


© Expo LTD
נא המתן