ייצא ל PDF
  • היום
יולי 2020
יולי 2020
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
       
05/07/2020 - 11/07/2020
07:00
 
08:00
 
09:00
 
10:00
 
11:00
 
12:00
 
13:00
 
14:00
 
15:00
 
16:00
 
17:00
 
18:00
 
19:00
 
20:00
 
21:00
 
מדיטציה - חני - 07:00 - 08:00 - אולם 2
התעמלות בוקר - איציק לוי - 07:00 - 08:00 - אולם ריבוק
יוגה קלאסית - ענת - 06:20 - 07:20 - אולם 1
התעמלות בוקר - איציק לוי - 07:00 - 07:45 - אולם ריבוק
stretching - ערן - 07:00 - 07:55 - אולם ריבוק
פלדנקרייז - גילית - 07:30 - 08:30 - אולם 2
גראז' - איתי - 07:30 - 08:30 - מתחם גראז'
פילאטיס - איילה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
פילאטיס - רווית - 08:00 - 09:00 - אולם 1
פילאטיס - איילה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 08:00 - 09:00 - אולם 1
אירובי מדרגה בינוניים - לירון - 08:00 - 09:00 - אולם ריבוק
גוף בעיצוב - אנה - 08:00 - 08:50 - אולם 2
country pump - ויקי - 08:00 - 08:50 - אולם ריבוק
אירובי step למתחילים - יעל - 08:30 - 09:15 - אולם ריבוק
עיצוב דינאמי - אסתר - 08:30 - 09:30 - אולם ריבוק
עיצוב דינאמי עם בוסו - אורית - 08:30 - 09:15 - אולם ריבוק
ספינינג - אסתר - 08:30 - 09:30 - אולם שמש
יוגה וינאסה לכל הרמות - יהודית - 08:30 - 10:00 - אולם 1
פילאטיס ומתיחות - רווית - 09:00 - 10:00 - אולם ריבוק
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 09:00 - 10:00 - אולם 1
אימון פונקציונאלי (שיעור כח) - יעל - 09:15 - 10:00 - אולם ריבוק
פילאטיס - איילה - 09:00 - 10:00 - אולם 1
התעמלות הוליסטית - מרסיה - 09:00 - 10:00 - אולם 1
עיצוב דינאמי - לירון - 09:00 - 10:00 - אולם ריבוק
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 09:30 - 10:15 - אולם 1
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 09:30 - 10:15 - אולם 1
התעמלות במים - גילי - 09:45 - 10:30 - בריכה מקורה
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 10:15 - 11:00 - אולם 1
התעמלות במים - גילי - 10:15 - 11:00 - בריכה מקורה
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 10:15 - 11:00 - אולם 1
התעמלות במים - מרסיה - 10:15 - 11:00 - בריכה מקורה
שיעורי בטן ומתיחות - מישה - 10:10 - 10:40 - אולם 1
טאי צי' - לילו - 10:45 - 12:15 - אולם שמש
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - גליה - 11:00 - 11:45 - אולם 1
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - 11:00 - 11:45 - אולם 1
ספינינג - שי - 11:00 - 12:00 - אולם שמש
זומבה - סבב מורים - 11:00 - 12:00 - אולם 1
שיעורי בטן ומתיחות - מישה - 12:00 - 12:30 - אולם 1
יוגה אשטנגה - מתקדמים - רון - 15:00 - 16:30 - אולם 1
super switch - איתי - 16:00 - 17:00 - אולם ריבוק
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 17:00 - 17:50 - אולם 1
חיזוק ומתיחה - מרסיה - 18:00 - 18:50 - אולם 1
טאי צי' - לילו - 18:00 - 19:00 - אולם שמש
התעמלות בריאותית - ליאורה - 18:00 - 18:45 - אולם ריבוק
פילאטיס - רווית - 18:20 - 19:20 - אולם 1
יוגה - בינוניים\מתקדמים - שי - 18:00 - 19:30 - אולם ריבוק
חיזוק ומתיחה - ליאורה - 18:00 - 19:00 - אולם 1
התעמלות בריאותית וחיזוק העצם - זהבה - 18:00 - 18:45 - אולם 1
כושר גופני במים - ניר - 18:00 - 18:50 - בריכה מקורה
קראטה - דוד - 18:30 - 20:30 - מקלט
קראטה - דוד - 18:30 - 20:30 - מקלט
פילאטיס - רווית - 18:50 - 19:50 - אולם 1
קראטה - דוד - 18:30 - 20:30 - מקלט
עיצוב דינאמי - ציפי - ציפי - 19:00 - 19:55 - אולם 1
התעמלות במים - גילי - 19:15 - 20:00 - בריכה מקורה
כושר ותנועה עם איתי - איתי קרקוקלי - 19:15 - 20:00 - אולם 2
פילאטיס - רונן - 19:00 - 20:00 - אולם 1
ריקודי בטן - ליקי - 19:00 - 20:00 - אולם ריבוק
מדרגה למתחילים - זהבה - 19:15 - 20:00 - אולם 2
פלדנקרייז - גילית - 19:45 - 20:45 - אולם 2
זומבה - רוני - 19:30 - 20:30 - אולם 1
גראז' - איתי - 19:30 - 20:30 - מתחם גראז'
יוגה ויניאסה לכל הרמות - רון - 19:40 - 20:10 - אולם שמש
אירובי מדרגה למתחילים - ציפי - 19:30 - 20:30 - אולם 2
גראז' - איתי - 19:30 - 20:30 - מתחם גראז'
ספינינג - דן - 19:30 - 20:30 - אולם שמש
ספינינג - שחר - 20:00 - 21:00 - אולם שמש
הליכה מודרכת - ציפי - 20:00 - 21:00 - כניסה לקאנטרי
זומבה - יעל - 20:00 - 21:00 - אולם 1
core פילאטיס - שלי - 20:00 - 20:45 - אולם ריבוק
אירובי מדרג ה למתקדמים - עידית - 20:00 - 21:00 - אולם ריבוק
ספינינג - אסתר - 20:00 - 21:00 - אולם שמש
קיקבוקס + בטן - ציפי - 20:00 - 21:00 - אולם 1
פילאטיס ומתיחות - ערן - 20:00 - 21:00 - אולם 2
משחקי כדור וכושר - אבל - 20:00 - 21:00 - דשא סינטטי
ריקודי עם - אלי מימון - 20:00 - 23:00 - אולם 1
ספינינג - ויקי - 20:00 - 21:00 - אולם שמש
הליכה מודרכת - אמיר - 20:00 - 21:00 - כניסה לקאנטרי
super switch - רונן - 20:00 - 21:00 - אולם ריבוק
אירובי דאנס מתקדמים - עידית - 20:00 - 21:00 - אולם ריבוק
משחקי כדור וכושר - אבל - 20:00 - 21:00 - דשא סינטטי
ריקודי עם - אלי מימון - 20:30 - 23:00 - אולם 1
הידרושייפ - כושר גופני במים - רונן - 20:30 - 21:30 - בריכה חיצונית
עיצוב דינאמי - ציפי - 20:30 - 21:30 - מתחם דינאמי
super switch - רונן - 21:00 - 22:00 - אולם 1
עיצוב דינאמי - יעל - 21:00 - 22:00 - אולם ריבוק
אימון פונקציונאלי - עידית - 21:00 - 22:00 - אולם ריבוק
זומבה - חן - 21:00 - 22:00 - אולם 1
עיצוב דינאמי - ציפי - 21:00 - 22:00 - אולם ריבוק
אימון פונקציונאלי (אימון כוח) - עידית - 21:00 - 22:00 - אולם ריבוק


© Expo LTD
נא המתן